303.489 datasets geïndexeerd1.419 uitgevers
Open Data IndexDe index van open data over Nederland
Datasets›Eurostat
JSON-STATSDMXTSVCSV

Air passenger transport between reporting and partner countries by type of schedule

Eurostatvia Eurostat · bijgewerkt 28 oktober 2026

Wat erin zit

Gegevens van 1993 tot 2026-Q3. 14.023.473 waarden. In de map Transport › Air transport › Air transport measurement - passengers › Overview of the air passenger transport by country and airports.

Nieuwste cijfers voor Nederland

Live opgehaald bij Eurostat, bijgewerkt op 30 oktober 2026: 2.520 waarden, de eerste 12 hieronder.

Time frequencyUnit of measureTraffic and transport measurementType of scheduleGeopolitical entity (partner)TimeWaarde
MonthlyPassengerPassengers on boardTotalEuropean Union - 27 countries (from 2020)2026-074.132.720
MonthlyPassengerPassengers on boardTotalEuropean Union - 27 countries (from 2020)2026-084.146.700
MonthlyPassengerPassengers on boardTotalBelgium2026-0720.251
MonthlyPassengerPassengers on boardTotalBelgium2026-0818.140
MonthlyPassengerPassengers on boardTotalBulgaria2026-0738.430
MonthlyPassengerPassengers on boardTotalBulgaria2026-0840.406
MonthlyPassengerPassengers on boardTotalCzechia2026-0758.527
MonthlyPassengerPassengers on boardTotalCzechia2026-0855.812
MonthlyPassengerPassengers on boardTotalDenmark2026-07163.308
MonthlyPassengerPassengers on boardTotalDenmark2026-08164.568
MonthlyPassengerPassengers on boardTotalGermany2026-07310.468
MonthlyPassengerPassengers on boardTotalGermany2026-08308.550

Dimensies

Time frequencyfreqUnit of measureunitTraffic and transport measurementtra_measType of schedulescheduleGeopolitical entity (partner)partnerGeopolitical entity (reporting)geoTimetime

Bestanden en diensten

  • Eurostat API (JSON-stat)ec.europa.eu
    Openen
  • SDMX 2.1ec.europa.eu
    Openen

Zelf ophalen

JSON-stat van Eurostat, alleen Nederland en de nieuwste periode. Laat geo=NL en lastTimePeriod weg voor alles.

curl "https://ec.europa.eu/eurostat/api/dissemination/statistics/1.0/data/avia_paocc?lang=en&lastTimePeriod=1&geo=NL"

Vergelijkbare datasets

Meer van Eurostat7.608 datasets